Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21 sie 2014, 9:27 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 21 sie 2014, 9:23
Posty: 1
Hej sprawdźcie ofertę firmy http://www.aero7.pl/ która specjalizuje się w klimatyzacjach i urządzeniach tego typu, które zmieniają powietrze w Twoim otoczeniu. Ja skorzystałem z ich usług, więc polecam także i Wam! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2021, 14:52 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
W biurze albo w domu dobrze jest skorzytsać z schiessl.pl doskonale się sprawdzają u mnie w domu. W lecie gorzej z otwartymi oknami, bo dodatkowo dogrzewamy sobie pomieszczenie. Dlatego postawiłam na klimatyzator. Taki sprzęt podpatrzyłam u lekarza bo tam odkażają pomieszzcenia żeby jak najmniej się choroby roznosiły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2021, 17:02 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Jeśli szukasz klimatyzacji znanej marki, warto zainwestować w klimatyzację przypodłogową Mitsubishi Kraków. Firma Klimasoft, bo o niej mowa oferuje oryginalne systemy klimatyzacyjne firmy Mitsubishi o nowoczesnym wyglądzie oraz filtrem enzymatycznym neutralizującym alergeny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2023, 7:55 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2021, 11:19
Posty: 10
Zamiast inwestować w klimatyzację, którą zwykle kojarzymy z dużą zużyciem energii i szkodliwym wpływem na środowisko, lepiej rozważyć alternatywną opcję - https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla/. Dobra pompa ciepła umożliwi ogrzewanie pomieszczeń zimą, ale również na chłodzenie w okresie letnim. Dzięki temu, jedno urządzenie może pełnić funkcję klimatyzacji w ciepłe dni oraz ogrzewania w chłodniejsze. Co więcej, wybierając pompę ciepła, możemy oszczędzić na rachunkach za energię, ponieważ zużywają one znacznie mniej prądu niż klimatyzatory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2023, 14:34 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2023, 10:43
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
Cześć! Potrzebuję pilnie zainstalować klimatyzację w moim biurze w Lublinie, ponieważ lato jest nieznośnie gorące. Czy ktoś ma sprawdzone kontakty do firm oferujących usługi klimatyzacja Lublin? Zależy mi na profesjonalistach, którzy pomogą mi dobrać odpowiednie rozwiązanie. Dzięki za wszelkie informacje i kontakty!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2024, 17:18 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2023, 10:43
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
Potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedniej firmy klimatyzacja warszawa. Zależy mi na kompleksowej obsłudze i nowoczesnych rozwiązaniach. Jeśli macie doświadczenia z firmami świadczącymi usługi klimatyzacyjne w Warszawie, proszę o podzielenie się swoimi opiniami i ewentualne sugestie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group