Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uroda
Post: 25 sty 2017, 8:42 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 25 sty 2017, 8:29
Posty: 3
Witam wszystkie Ślązaczki,

dziewczyny zastanawiam się ostatnio nad skorzystaniem z usług medycyny estetycznej. Co o tym myślicie? Możecie jakieś zabiegi polecić? Chodzi mi o ogólne odmłodzenie cery i zniwelowanie zmarszczek. Koleżanka moja z pracy była w Warszawie w tej klinice: http://elesthetic.pl/, bardzo zachwala. jak myślicie? Warto jechać tak daleko? Ważne chyba, żeby klinika była sprawdzona, prawda?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Uroda
Post: 09 maja 2017, 17:43 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 09 maja 2017, 17:39
Posty: 3
ja nie mam nic przeciwko takim zabiegom, może mezoterapia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Uroda
Post: 11 lip 2021, 19:27 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Mezoterapia próżniowa to dobry wybór dla wszystkich, którzy mają problemy ze swoją skórą, bliznami, przebarwieniami, lub łysieniem. Już kilka zabiegów pozwoli ujędrnić skórę i pozbyć się zmarszczek. Mezoterapia ma bardzo szeroki zastosowanie w medycynie estetycznej, więc polecam skonsultować się ze specjalistą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Uroda
Post: 28 lut 2023, 17:19 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2021, 11:19
Posty: 10
Też długo szukałam sposobu na poprawę kondycji skóry. Moja wiecznie była sucha i zaczerwieniona, nie wyglądało to estetycznie. Po wielu próbach i błędach, odkryłam, że kluczem do sukcesu jest stosowanie wieloetapowej pielęgnacji. Decyzja o włączeniu do rutyny wielu produktów nie była łatwa, ponieważ wcześniej najczęściej stosowałam jedynie najtańszy krem nawilżający. Zdecydowałam się spróbować dopiero po przeczytaniu https://www.ezebra.pl/pl/blog/czy-wielo ... 28529.html i poznaniu doświadczeń innych osób. Aktualnie wygląda to tak, że zaczynam od oczyszczania twarzy, a kończę na nałożeniu kremu z filtrem. Moja cera jest teraz bardziej nawilżona, wygląda zdrowiej i już się tak nie czerwieni, dlatego zdecydowanie potwierdzam, że wieloetapowa pielęgnacja twarzy rzeczywiście działa i przynosi pozytywne efekty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Uroda
Post: 12 mar 2023, 16:38 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 25 lut 2023, 11:15
Posty: 5
Ja jestem jak najbardziej za zabiegami medycyny estetycznej ale należy robić to z głową i w sprawdzonym miejscu. Warro popytać koleżanki kogo i gdzie polecaja bo można sobie tylko krzywdę wyrządzić. Ja skorzystałam z zabiegu liposukcji laserowej u dr. Żukowskiej z Łodzi zabieg bezbolesny a efekt doskonały. Zrobilismy sobie z mężem wycieczkę do Łodzi z Katowic nie tak daleko i zwiedziliśmy sobie miasto ale mega warto było.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group