Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy samochód
Post: 03 kwie 2017, 14:04 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 16 lut 2017, 11:20
Posty: 5
Witam, szykuję się właśnie do kupna nowego samochodu i nie wiem na co się zdecydować. czy ktoś może mi polecić sprawdzony model i sprawdzona markę? Planuje kupić auto prosto z salonu, a obecnie jest tak ogromny wybór samochodów, że nie wiem na co się zdecydować. Mój znajomy polecił mi taka skodę: http://www.skoda-auto.pl/modele/nowa-octavia czy ktoś z Was ma takie auto i również poleci? W ogóle co myślicie o skodach? Czy to prawda, że maja najlepszy stosunek jakości do ceny, a przy tym są mało awaryjne? Będę wdzięczna za każdą radę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2019, 19:08 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Szukasz samochodu aby np. jechać nim do slubu albo może szukasz samochodu do wyjazdu firmowego. W obu przypadkach wypożyczalnia samochodów Kraków może być odpowiednim wyjściem. Nie uwierzysz ale wynajem na jeden dzień mustanga to koszt zaledwie około 500zł. Zobacz sobie na ich stronę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2020, 19:21 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
W okolicach krakowa znalazłam super prezent dla mojego chłopaka samochody do ślubu Kraków to wypożyczalnia która oferuje sprawdzone samochody które są przetransportowane na miejsce specjalnie dla ciebie. Zobacz na ofertę bo może szukasz samochodu na ślub albo prezent.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2020, 18:08 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
reduktor tartariniw tym sklepie internetowym kupuje części do samochodów z instalacją gazową. Mam swój warsztat i często mam takie samochody. Ważne jest aby kontrolować stan tej instalacji gazowej często. Polecam bo mają szeroki asortyment, a sklep łatwy jest w obsłudze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2021, 20:38 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2020, 8:30
Posty: 55
Ja mam nadzieję, że też niedługo będę mogła kupić sobie ładny, dobry samochód. Ale póki co, to mnie czeka prawo jazdy b kraków. Czyli trzeba będzie jakość przez to wszystko przejść, aby dobrze nauczyć się jeździć i móc wyruszyć bezpiecznie w trasę. A jak zdam egzamin, to już będę przeszczęśliwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2021, 9:14 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 28 sty 2020, 12:53
Posty: 24
Wybór właściwego modelu to tylko jeden aspekt. Trzeba także dobrze przemyśleć finansowanie, a także zastanowić się nad usługami dodatkowymi. Dlatego jestem zdania, że warto zajrzeć na tę https://mauto.pl/nowe-samochody stronę internetową i poznać trochę szczegółów. No właśnie finansowanie auta, myśleliście w ogóle o najmie? Moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie, które warto lepiej poznać. Dobrze było w tym miejscu wspomnieć, że cechuje je komfort i przewidywalność kosztów. Po zakończeniu umowy takie auto można zwrócić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2021, 16:37 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Mnie bardziej interesuje jak wygląda finansowanie zakupu traktora. Jakie trzeba spełnić warunki, jak poradzić sobie z dokumentacją i ogólnie jak przebiega taki proces. Ma ktoś z was może takie doświadczenia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2021, 20:11 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 31 gru 2018, 16:03
Posty: 5
Zakup nowego samochodu to z pewnością inwestycja jaką należy traktować w perspektywie długoterminowej. W dzisiejszych czasach nie możemy z pewnością narzekać także na brak wyboru ponieważ popoularne marki dwoją się by zaspokoić nasze potrzeby. Warto zastanowić się w pierwszej kolejności czym one są w rzeczywistości. Jedni lubią czerpać przyjemność z dynamicznej jazdy i z myślą o nich został zaprojektowany Renault Megane RS - https://www.renault.pl/samochody-sporto ... s-ph2.html pozwalający poczuć ten dreszczyk emocji. Zdaniem wielu ekspertów, w tej półce cenowej nie znajdziemy lepszych osiągów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2021, 21:38 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2020, 8:30
Posty: 55
Ja kupiłam ostatnio używany samochód, ale jestem zadowolona. Wszystko w nim jest ok, ale ma do wykonania drobne poprawki lakiernicze. Zastanawiam się czy na takie drobne rysy nie dałaby sobie radę taka pasta polerska https://e-lakiernik.net/menzerna ? Co sądzicie na ten temat? Czy ktoś z was może ją testował?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lis 2022, 22:23 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 08 lip 2022, 21:19
Posty: 10
My zakupiliśmy w zeszłym miesiącu w salonie British Car mają tam bardzo duży wybór . Nasz Land Rover śmiga jak marzenie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group