Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 27 lip 2022, 21:08 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 gru 2021, 22:42
Posty: 13
ja mam zwykłe płytki z marketu , ładnie się prezentują dodatkowo zamówiłam tez blat i zlew . Mam również nową armaturę z https://sklep.sotbe.com/ .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2023, 22:09 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2023, 10:43
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
Ostatnio natrafiłam na niesamowite płytki backsplash w kuszącym miedzianym stylu oraz metalowe płytki ścienne, które od razu zwróciły moją uwagę swoimi unikalnymi wzorami i artystycznym wyglądem. Teraz nie mogę przestać myśleć o tym, jak wspaniale te płytki wpasowałyby się w wystrój mojej kuchni. Co sądzicie o tym pomysle? Czy ktoś z Was miał już styczność z tego rodzaju płytkami? Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia w tej kwestii! Jestem niezmiernie ciekawa, czy te płytki nie tylko prezentują się świetnie, ale także są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Jeśli jesteście ciekawi, gdzie można znaleźć te fascynujące płytki, polecam zajrzeć na stronę: https://www.copperandcraft.com/ Tam można znaleźć wiele inspirujących rozwiązań. Z góry dziękuję Wam za wszelkie odpowiedzi i podzielenie się swoimi myślami! Pozdrawiam serdecznie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2024, 19:34 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2023, 10:43
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
Witam! Przeglądając różne propozycje meble kuchenne, zastanawiam się, jakie są Wasze ulubione materiały wykończeniowe. Czy preferujecie drewno, laminat, czy może coś innego? Chętnie poznam wasze preferencje i argumenty za wyborem konkretnego materiału.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group