Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
Autor Wiadomość
Post: 26 gru 2021, 19:28 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Mi przyszło całkiem niedawno zmierzyć się z problemem uzależnienia syna. Nie bardzo wiedzieliśmy jak mamy sobie poradzić z narastającym problemem. Na szczęście w porę znaleźliśmy dla niego odpowiednieleczenie uzależnień k. Jeleniej Góry i dzięki temu wiem, że sprawnie poradzimy sobie z problemem. a wy jakie macie doświadczenia jeżeli chodzi o radzenie sobie z uzależnieniami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2021, 19:23 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Nikuśka003 pisze:
Mi przyszło całkiem niedawno zmierzyć się z problemem uzależnienia syna. Nie bardzo wiedzieliśmy jak mamy sobie poradzić z narastającym problemem. Na szczęście w porę znaleźliśmy dla niego odpowiednieleczenie uzależnień k. Jeleniej Góry i dzięki temu wiem, że sprawnie poradzimy sobie z problemem. a wy jakie macie doświadczenia jeżeli chodzi o radzenie sobie z uzależnieniami?


Może tak trochę więcej inwencji w tych kryptoreklamach. W jednym wątku Nikuśka003 piszesz o swojej narkomanii, a tu uzależnienie syna. Wiem,że problem poważny, ale ten sposób reklamowania bardzo prostacki :help: I na dodatek co to ma do wydarzeń w Świętochłowicach. Chybił trafił chyba :o

I pewnie tu już nie zajrzysz... ręce opadają :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2021, 19:30 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 gru 2013, 16:23
Posty: 268
Słusznie, te głupie w treści, naiwnie skonstruowane reklamy zniechęcają miłośników miasta do sięgania na to forum. Szkoda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group