Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 01 cze 2016, 12:48 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 01 cze 2016, 12:43
Posty: 1
Witam,

W związku z ostatnio wykonanym zabiegiem liposukcji postanowiłam polecić klinikę medycyny estetycznej.
Świetni specjaliści oraz przede wszystkim bardzo mili ludzie. Zabieg został wykonany parę tygodni temu i wyniki są świetne, w razie czego odnośnik do oferty liposukcji: http://jumed.eu/INTRALIPOTERAPIA,i39.html

Klinika znajduje się w samym centrum Zabrza, dzięki czemu nie ma problemu z dojazdem - DTŚ ze Świonów i już jesteście :)

Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 12:02 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2019, 11:54
Posty: 1
Śląsk jest duży, ale z zakresu Medycyny Estetycznej na Śląsku w Tychach gdzie mieszkam polecam gabinet Medycyny Estetycznej dr Ledniowskiej. Świętochłowice to fajne, kameralne miasto, pracuję to od kilkunastu lat ale w Tychach uważam, że są lepsze gabinety medycyny estetycznej. Medycyna Estetyczna Tychy - dobry lifting, botox, wypełniacze nie tylko kwasem hialuronowym ale wieloma innym preparatami, russian lips. Nie żebym dyskredytowała miasto gdzie mieszkam, ale Tychy mają większą możliwość poprawienia urody.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 wrz 2020, 19:37 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Ja od zawsze miałam trądzik i jak się jego pozbyłam to niestety blizny zostały. Znalazłam usuwanie blizn po trądziku jest to zabieg który własnie pomoże z pozbyciem się niechcianych blizn. ja jestem bardzo zadowolona z efektów a w klinice mają w ofercie bardzo dużo innych zabiegów wiec na pewno znajdziecie coś dla siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2022, 12:48 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2020, 8:30
Posty: 55
A kojarzycie może gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii https://medestetic-gliwice.pl ? Bo właśnie wpadłam na nich w sieci i zauważyłam, że ich oferta jest bardzo obszerna, natomiast ceny nie są wygórowane. Zastanawiam się czy faktycznie warto się zapisać do nich? Czy rzeczywiście wykonują tak dobre zabiegi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group