Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 maja 2018, 22:22 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 23 paź 2017, 21:33
Posty: 9
hej,

od początku czerwca tego roku zamierzam działać samodzielnie na swojej jednoosobowej działalności gospodarczej - udało mi się umówić z szefem, że dostanę podwyżkę, ale rezygnuję z umowy o pracę i dostanę wszystko to co on dotąd za mnie płacił (dla mnie to ogromna podwyżka). Wiadomo jednak, że jak wystawię fakturę, to ja dostaję brutto i muszę wszystko rozliczyć i oddać to tu to tam i zaksięgować. Faktury pewnie będę miał tylko od tego pracodawcy, więc w sumie jedna. A jak pytam księgowe to ceny zaczynają się od 100 złotych netto :/ Alternatywą jest posiadanie księgowości przy rachunku bankowym - nie jest to osobna księgowa, ale całość liczy system, więc zakładam że jest ok. No i jest sporo tańsze bo nawet jak się spojrzy w ich cenniki: https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-pelna/regulaminy-i-cenniki - to źle nie wygląda i będę oszczędzał połowę. Jakie macie swoje doświadczenia z pierwszymi miesiącami działalności gospodarczej - żywa księgowa była Wam potrzebna do tego, żeby określić co Wam wolno a co nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2020, 16:00 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Jeśli chcesz mieć profesjonalną firmę do rozliczania twojej działalności to polecam księgowa olsztyn . Takie biuro księgowe z Warszawy zapewnie naprawdę waracje bezpieczeństwa, pomoga oni w wyborze kosztów i dodatkowo są na bieżąco z przepisami i dają znać tobie jako klient co w przepisach się zmienia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2021, 8:43 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Szukając księgowej do małej działalności warto zaoferować jej możliwość korzystania w pracy z oprogramowania do faktur, które ułatwi jej pracę i zabezpieczy dane na polskim serwerze. Takie oprogramowanie oferuje firma Melpe, która usprawnia działanie każdej firmie, poprzez szybsze fakturowanie i bezpieczniejsze fakturowanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2021, 21:05 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2020, 8:30
Posty: 55
A z innej beczki... Co z wyposażeniem do firmy? Gdzie opłaca się kupić? Chodzi mi głównie o automatykę przemysłową. Ja przykładowo znalazłam między innymi firmę https://desto.pl/produkt/elektrozawory-do-wody-czystej/ , która oferuje elektrozawór do wody i inne artykuły. A wy znacie jakieś inne jeszcze produkty przemysłowe?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2022, 21:57 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 gru 2021, 22:42
Posty: 13
Nie wiem czy nadal potrzebna jest wam księgowa , ale polecę wam firmę z którą ja współpracuję już od dłuższego czasu a mianowicie https://ksiegowiwroclaw.pl/. Zajmują sie cała naszą księgowością


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group