Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: remont
Post: 31 sty 2017, 18:56 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 30 cze 2016, 8:43
Posty: 51
Witam, wybieram się na początku lutego do Warszawy. Mam aktualnie remont w domu i właśnie w Warszawie planuje wybrać tapety do salonu i przedpokoju. czy ktoś zna jakiś dobry salon, w którym mogłabym kupić tapety, w Warszawie lub w okolicy. Będę wdzięczna za podpowiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 13 cze 2017, 11:36 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 cze 2017, 12:29
Posty: 5
niedaleko Portu Czerniakowskiego jest hurtownia budowlana - jedna z lepszych w stolicy. Tam też kupowałem taśmy piankowe do montażu drzwi. Polecam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 17 paź 2017, 12:39 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 21 lip 2017, 13:55
Posty: 6
Remont - znam ten ból. Ja właśnie jestem na etapie remontu łazienki, ale w zakresie prac remontowych zdecydowałem się postawić na usługi lokalnej firmy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 15 lis 2017, 22:20 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 15 lis 2017, 21:38
Posty: 4
Nie wiem dlaczego wiele osob ma uprzedzenia do remontow i szuka jakichs ekip. Prawda jest dosyc brutalna .. znalezc dobrego fachowca aktualnie jest bardzo ciezko. Wiekszosc wyjechala zagranice, a na miejscu zostali sami partacze. W sieci mozna znalezc bardzo duzo materialow na ten temat .. dlaczegoby nie sprobowac swoich sil? Ja rozwazam na wiosne polozyc plytki klinkierowe na tarasie - cos takiego jak tutaj https://sklep.paradyz.com/produkty/klinkier Oczywiscie trzeba miec do nich odpowiedni sprzet, same sie przeciez nie potna .. jednak to bedzie dobra inwestycja moim zdaniem .. bo przyda sie na przyszlosc. Jakiej firmy tarcze do ciecia darzycie nawiejkszym zaufaniem? Z gory dzieki za opinie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 13 sie 2019, 11:10 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 05 lip 2019, 10:49
Posty: 7
Dziś remont to pestka. Po 30 latach wymieniłem ogrzewanie stolarkę itp. Wszystko jest kwestią pieniędzy. Choć panele sufitowe były warte swojej ceny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 23 mar 2020, 14:50 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 24 lut 2020, 9:57
Posty: 3
Prawda bardzo polecam panele naścienne a gepto radzi sobie z nimi bez konkurencyjnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 13 sie 2020, 8:01 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Gdybyś potzrebowal dobrego sklepu z częściami do ogrzewania przy wykańczaniu domu to mogę polecić: taśmy brzegowe Zobaczcie sobie na stronę jak bardzo szeroki asortyment mają. To nie byle jaki sklep, obsługa jest pomocna a ceny konkurencyjne. Zapoznaj się z ofertą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 17 wrz 2020, 18:29 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
jeśli potrzebujecie jakiś naprawdę trwardy materiał to ja mogę polecić stal hardox 600 Jeśli wykonujecie jakieś prace kowalskie i zajmujecie się produkcją stalowych przedmiotów to może być dla was najlepszy wybór. Ja mam hobby i robie białą broń i ta stal nadaje sie najlepiej. POlecam .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 07 paź 2020, 8:43 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 21 sie 2020, 7:16
Posty: 6
A czy myślałaś może nad wykorzystaniem ogrzewania podłogowego? Ja własnie skorzystałam z posadzki wrocław ponieważ jest to lepsze rozwiązanie pod takie ogrzewanie i dzięki temu będą lepsze efekty. Ja jestem bardzo z niego zadowolona. Polecam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: remont
Post: 13 sty 2021, 13:17 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 28 sty 2020, 12:53
Posty: 24
Czy przy okazji tego remontu, sprawdzałaś może wentylację? Nie musisz Ci chyba tutaj wspominać, że to niezwykle istotny aspekt? Oczywiście są do tego potrzebne odpowiednie przyrządy pomiarowe. Na szczęście, podpowiem Ci, że można je znaleźć. Gdybyś także ich poszukiwała i co za tym idzie, chciała zadbać o wentylację w swoim budynku, to polecam zerknąć https://www.test-therm.pl/katalog-produktow/pomiary-w-wentylacji/lca301 pod ten adres. Taki anemometr powinien okazać się pomocny przy tego typu pomiarze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group